Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
WWW Szkoły | WWW Biblioteki szkolnej

Internat przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu

ul. Armii Krajowej 8a/1

tel. (024) 275 - 25 - 12

INFORMACJE OGÓLNE

AKTUALNOŚCI

 

 

   Strona główna

Wychowankowie

        Rok szkolny 2017/2018

1. Obczyńska Julia

2. Grabowska Joanna

3. Głowacka Katarzyna

4. Sobczak Wiktoria

5. Fafińska Weronika

6. Stefaniak Lidia

7. Słomski Mateusz

8. Zawadzki Jakub

9. Szulkowski Bartosz

10. Walter Dariusz

11. Lędziński Piotr

12. Koźmiński Sebastian

13. Sulkowski Dariusz

14. Marjańska Patrycja

15. Markowska Kamila

16. Subocz Konrad

17. Kowalewski Kamil

18. Karolewski Bartłomiej

19. Woźniak Wojciech

20. Skolasińska Karolina

21. Kubacka Oliwia

22. Konczalska Sylwia

23. Kubiński Patryk

24. Szczech Kamila

25. Głowacka Sandra

26. Kałapas Klaudia

27. Pomianowska Wiktoria

28. Polowiec Bartosz

29. Raczkiewicz Jakub

30. Potyrała Sebastian

31. Benkie Mateusz

32. Elwertowska Magdalena

33. Rydzyńska Agata

34. Czajkowska Magdalena

35. Pruśkiewicz Zuzanna

36. Biernacka Nikola

37. Dzięgielewska Katarzyna

38. Bombała Kinga

39. Klonowska Anna

40. Lazarowska Karolina

41. Kaczmarczyk Andżelika

42. Kozłowska Aleksandra

43. Kikolska Justyna

 

44. Kalinowska Monika

45. Watkowska Justyna

46. Marjańska Aleksandra

47. Gawęda Paulina

48. Witkowski Paweł

49. Bielicki Maciej

50. Ronowicz Ewelina

51. Trzcińska Anita

52. Malinowska Magdalena

53. Grochocka Paulina

54. Opalska Paulina

55. Mitak Karolina

56. Zawadzka Ewelina

57. Ręczkowska Weronika

58. Dębska Magda

59. Kawalec Katarzyna

60. Maciejewska Patrycja

61. Lewandowska Daria

62. Penszyńska Milena

63. Ręczkowska Natalia   

64. Magiera Sylwia

 

 

       Rok szkolny 2016/2017

1. Ronowicz Ewelina

2. Czajkowska Paulina

3. Glezman Patrycja

4. Gontarek Cezary

5. Kowalewski Maciej

6. Sulkowski Dariusz

7. Grabowska Joanna

8. Obczyńska Julia

9. Sikorska Natalia

10. Kikolska Justyna

11. Kozłowska Aleksandra

12. Kaczmarczyk Andżelika

13. Potyrała Sebastian

14. Zając Katarzyna

15. Zając Karolina

16. Biernacka Nikola

17. Dzięgielewska Katarzyna

18. Strózik Alicja

19. Laskowska Aleksandra

20. Fafińska Paulina

21. Giszczak Malwina

22. Witkowska Agnieszka

23. Słomski Mateusz

24. Leszczyński Bartosz

25. Kikolski Dariusz

26. Amrozy Robert

27. Gutowski Kamil

28. Cywiński Mateusz

29. Bielicki Maciej

30. Witkowski Paweł

31. Kubacka Oliwia

32. Stefaniak Arkadiusz

33. Benkie Mateusz

34. Trzcińska Anita

35. Kawalec Katarzyna

36. Magiera Sylwia

37. Konczalska Sylwia

38. Elwertowska Magdalena

39. Kubiński Patryk

40. Koźmiński Sebastian

41. Sala Jarosław

42. Zażdżyk Kacper

43. Polowiec Bartłomiej

44. Kowalewski Kamil

45. Karolewski Bartłomiej

46. Woźniak Wojciech

47. Subocz Konrad

48. Oleksa Kamil

49. Raczkiewicz Jakub

50. Watkowska Justyna

51. Kalinowska Monika

52. Dębska Magdalena

53. Szymańska Emilia

54. Bombała Kinga

55. Stefaniak Lidia

56. Fafińska Weronika

57. Włoczewska Aleksandra

58. Woźniak Patrycja

59. Klonowska Anna

60. Kwasiborska Dominika

61. Gorczyca Natalia

62. Dudek Daria

63. Opalska Paulina

64. Trojakowska Aneta

65. Jarzynka Aleksandra

66. Sobczak Wiktoria

67. Szczepańska Joanna

68. Grochocka Paulina

69. Malinowska Magdalena

70. Maciejewska Patrycja

71. Ręczkowska Natalia

72. Penszyńska Milena

73. Ręczkowska Weronika

74. Zawadzka Ewelina

75. Gawęda Paulina

76. Klimkiewicz Monika

       Rok szkolny 2015/2016

1. Ronowicz Karolina

2. Kamińska Natalia

3. Jabłonowska Anita

4. Ziółkowska Marta

5. Czyżyk Magdalena

6. Witkowska Agnieszka

7. Giszczak Malwina

8. Liszewska Aleksandra

9. Ziółkowska Klaudia

10. Sobczak Wiktoria

11. Biernacka Nikola

12. Dzięgielewska Katarzyna

13. Brdak Monika

14. Trojakowska Aneta

15. Brzezińska Ewelina

16. Słomski Mateusz

17. Bielicki Maciej

18. Sulkowski Dariusz

19. Potyrała Sebastian

20. Stefaniak Arkadiusz

21. Kowalewski Maciej

22. Cywiński Mateusz

23. Benkie Mateusz

24. Zając Katarzyna

25. Zając Karolina

26. Grabowska Joanna

27. Obczyńska Julia

28. Kikolska Justyna

29. Kaczmarczyk Andżelika

30. Ozimkiewicz Małgorzata

31. Miecznikowska Joanna

32. Łasińska Sylwia

33. Józwiak Aleksandra

34. Laskowska Aleksandra

35. Strózik Alicja

36. Truszkowska Daria

37. Fafińska Paulina

38. Sołdańska Agnieszka

39. Schodowska Paulina

40. Kwasiborska Klaudia

41. Wiśniewska Agnieszka

42. Witkowski Paweł

43. Amrozy Robert

44. Kikolski Dariusz

45. Czajkowska Paulina

46. Jarzynka Aleksandra

47. Szymańska Emilia

48. Wesołowska Dominika

49. Watkowski Przemysław

50. Szczepańska Joanna

51. Kowalska Monika

52. Osmólska Anita

53. Matyasik Karolina

54. Orszak Anna

55. Bujałkowska Anita

56. Bartnicka Klaudia

57. Kalkstein Olga

58. Dudek Daria

59. Jażdżewska Aleksandra

60. Jackowska Aleksandra

61. Opalska Paulina

62. Leszczyński Bartosz

63. Gutowski Kamil

64. Jankowska Małgorzata

65. Michalska Gabriela

66. Walter Monika

67. Trzcińska Anita

68. Sikorska Natalia

69. Ronowicz Ewelina

70. Penszyńska Milena

71. Murawska Julita

72. Kawalec Katarzyna

73. Grochocka Paulina

74. Bielicka Daria

75. Maciejewska Patrycja

76. Paszkowska Agata

77. Zawadzka Ewelina

78. Malinowska Magdalena

79. Siemińska Anna

80. Sobolewski Mateusz

81. Oleksa Kamil

82. Kamiński Paweł

83. Raczkiewicz Jakub

84. Gontarek Cezary

       Rok szkolny 2014/2015

      

1. Sołdańska Agnieszka

2. Czyżyk Magdalena

3. Jankowska Agnieszka

4. Kowalska Monika

5. Kraśniewska Małgorzata

6. Cackowska Żaneta

7. Czyżyk Anna

8. Sikorska Natalia

9. Trzcińska Anita

10. Ronowicz Ewelina

11. Brzezińska Ewelina

12. Trojakowska Aneta

13. Amrozy Robert

14. Watkowski Przemysław

15. Kikolski Dariusz

16. Grąbczewski Bartosz

17. Cywiński Mateusz

18. Cieślak Jakub

19. Benkie Mateusz

20. Jędrzejczak Hubert

21. Matalińska Aleksandra

22. Krogulska Patrycja

23. Kołodziejska Karolina

24. Krystyniak Emilia

25. Liszewska Aleksandra

26. Laskowska Aleksandra

27. Strózik Alicja

28. Hajczuk Karolina

29. Ziółkowska Klaudia

30. Łasińska Sylwia

 

31. Józwiak Aleksandra

32. Miecznikowska Joanna

33. Czajkowski Paweł

34. Kwiatkowski Mateusz

35. Bartczakowska Sylwia

36. Kobuszewska Natalia

37. Ozimkiewicz Marlena

38. Ciemiecka Aleksandra

39. Schodowska Paulina

40. Kwasiborska Klaudia

41. Rakoczy Łukasz

42. Ozóg Paweł

43. Sadłowski Radosław

44. Szymańska Emilia

45. Czajkowska Paulina

46. Wesołowska Dominika

47. Rybicka Anna

48. Asztemborski Tomasz

49. Giszczak Malwina

50. Witkowska Agnieszka

51. Matyasik Karolina

52. Osmólska Anita

53. Grąbczewska Adrianna

54. Orszak Anna

55. Bartnicka Klaudia

56. Kalkstein Olga

57. Bujałkowska Anita

58. Kamińska Natalia

59. Ronowicz Karolina

60. Jabłonowska Anita

61. Ziółkowska Marta

62. Gutowski Kamil

63. Leszczyński Bartosz

64. Osmólska Katarzyna

65. Truszkowska Daria

66. Szczepańska Joanna

67. Jaworski Hubert

68. Cecelak Edyta

69. Czyżyk Justyna

70. Dąbrowski Mateusz

71. Gabryszewska Iza

72. Głos Patryk

73. Gontarek Cezary

74. Jackowska Aleksandra

75. Jankowska Małgorzata

76. Jażdżewska Aleksandra

77. Kamiński Paweł

78. Kowalewski Adam

79. Kowalewski Maciej

80. Michalska Gabriela

81. Oleksa Kamil

82. Olszewski Patryk

83. Pomorska Weronika

84. Sekulski Kamil

85. Siemińska Anna

86. Sobolewski Mateusz

87. Stefaniak Arkadiusz

88. Sugajska Magdalena

89. Walter Monika

90. Woźniakowska Joanna

91. Zowalich Natalia

92. Różyńska Olga

 

 

       Rok szkolny 2013/2014

1. Cackowska Żaneta

2. Kraśniewska Małgorzata

3. Czyżyk Anna

4. Jankowska Agnieszka

5. Kornacka Ewelina

6. Giszczak Malwina

7. Witkowska Agnieszka

8. Bartnicka Klaudia

9. Gutowski Kamil

10. Leszczyński Bartosz

11. Matyasik Karolina

12. Miecznikowska Joanna

13. Kikolski Dariusz

14. Ostrowski Daniel

15. Watkowski Przemysław

16. Głos Patryk

17. Sekulski Kamil

18. Poczwardowski Radosław

19. Kowalewski Maciej

20. Kosiorek Piotr

21. Giszczak Damian

22. Leśniewski Daniel

23. Rakowski Łukasz

24. Cieszkowski Rafał

25. Bujak Rafał

26. Lech Dawid

27. Gontarek Cezary

28. Ochocki Bartosz

29. Asztemborski Tomasz

30. Łasiński Kamil

31. Kowalski Damian

32. Czajkowski Paweł

33. Kwiatkowski Mateusz

34. Markowska Julita

35. Osmólska Katarzyna

36. Puszcz Karolina

37. Ciemiecka Aleksandra

38. Kwasiborska Klaudia

39. Schodowska Paulina

40. Cecelak Edyta

41. Czyżyk Magdalena

42. Ziółkowska Marta

43. Łasińska Sylwia

44. Truszkowska Daria

45. Ozóg Paweł

46. Szymczak Arkadiusz

47. Witkowski Mateusz

48. Kowalska Monika

49. Salach Roksana

50. Brzezińska Ewelina

51. Trojakowska Aneta

52. Osmólska Anita

53. Bujałkowska Anita

54. Gutkowska Karolina

55. Kalkstein Olga

56. Orszak Anna

57. Jabłonowska Anita

58. Kamińska Natalia

59. Ronowicz Karolina

60. Sołdańska Agnieszka

61. Rakoczy Łukasz

62. Sadłowski Radosław

63. Jabłońska Aleksandra

64. Sobolewska Joanna

65. Cecelak Milena

66. Gałka Radosław

67. Cecelak Ewelina

68. Dąbrowski Mateusz

69. Dobrosielski Adrian

70. Gabryszewska Iza

71. Jankowska Małgorzata

72. Kalkstein Natalia

73. Klonowski Daniel

74. Kowalewski Adam

75. Krajewska Daria

76. Lewandowski Mariusz

77. Jażdżewska Aleksandra

78. Michalska Gabriela

79. Sobolewski Mateusz

80. Sugajska Magdalena

81. Szczepańska Aleksandra

82. Siemińska Anna

 

       Rok szkolny 2012/2013

1.Wieszchowska Katarzyna

2. Cecelak Ewelina

3. Stochowicz Weronika

4. Rakowska Katarzyna

5. Kowalska Monika

6. Czyżyk Anna

7. Moszczyński Przemysław

8. Kwiatkowski Mateusz

9. Czajkowski Paweł

10. Schodowski Krzysztof

11. Jankiewicz Michał

12. Głos Patryk

13. Poczwardowski Radosław

14. Sekulski Kamil

15. Dobrosielski Adrian

16. Klonowski Daniel

17. Lewandowski Mariusz

18. Kowalewski Adam

19. Giszczak Damian

20. Leśniewski Daniel

21. Kędzierski Sebastian

22. Kędzierski Jerzy

23. Lech Dawid

24. Kosiorek Piotr

25. Bujak Rafał

26. Cieszkowski Rafał

27. Szczepańska Aleksandra

28. Matusiak Martyna

29. Kamińska Ewelina

30. Jankowska Agnieszka

31. Stępkowska Justyna

32. Cieszkowska Sylwia

33. Markowska Julita

34. Gabryszewska Izabela

35. Wiśniewska Dominika

36. Ciemiecka Aleksandra

37. Schodowska Paulina

38. Kwasiborska Klaudia

39. Rychlińska Agnieszka

40. Gontarek Katarzyna

41. Sobolewska Joanna

42. Szymczak Arkadiusz

43. Ozóg Paweł

44. Asztemborski Tomasz

45. Łasiński Kamil

46. Puszcz Karolina

47. Witkowski Mateusz

48. Ziółkowski Piotr

49. Rakoczy Łukasz

50. Sadłowski Radosław

51. Gałka Radosław

52. Kalkstein Natalia

53. Kornacka Ewelina

54. Mieszkowski Jarosław

55. Kowalski Damian

56. Laskowski Dawid

57. Dołkowski Piotr

58. Kujawski Marcin

59. Czyżyk Dawid

60. Ozimkiewicz Magdalena

61. Rydzyńska Katarzyna

62. Osmólska Katarzyna

63. Rzadkiewicz Magdalena

64. Kraśniewska Małgorzata

    65. Cecelak Milena

    66. Cackowska Żaneta

    67. Krajewska Daria

 

 

       Rok szkolny 2011/2012

 

1.Chabowska Agnieszka

2.Jakowska Izabela

3.Rakowska Katarzyna

4.Stochowicz Weronika

5.Wieszchowska Katarzyna

6.Rzadkiewicz Magdalena

7.Zalewska Ewelina

8.Asztemborski Tomasz

9.Łasiński Kamil

10.Kujawski Marcin

11.Schodowski Krzysztof

12.Klonowski Daniel

13.Lewandowski Mariusz

14.Dobrosielski Adrian

15.Kowalewski Adam

16.Tatkowski Bartosz

17.Dołkowski Piotr

18.Kowalewski Tomasz

19.Laskowski Dawid

20.Ozóg Paweł

21.Gałka Radosław

 

22.Rakoczy Łukasz

23.Sadłowski Radosław

24.Kędzierski Sebastian

25.Kędzierski Jerzy

26.Jankowski Jarosław

27.Giszczak Damian

28.Leśniewski Daniel

29.Matusiak Martyna

30.Dąbkowska Kinga

31.Kamińska Ewelina

32.Puszcz Karolina

33.Cieszkowska Sylwia

34.Stępkowska Justyna

35.Ruda Ewelina

36.Ziółkowska Monika

37.Gabryszewska Izabela

38.Rydzyńska Katarzyna

    39.Ozimkiewicz Magdalena

    40.Zalewska Sylwia

    41.Gontarek Katarzyna

    42.Rychlińska Agnieszka

 

     43.Sobolewska Joanna

    44.Filipowska Wiesława

    45.Zaborowska Ewelina

    46.Tometczak Dawid

    47.Szymczak Arkadiusz

    48.Wróblewski Adam

    49.Mosakowski Krzysztof

    50.Ozimkiewicz Marcin

    51.Jankiewicz Michał

    52.Witkowski Mateusz

    53.Markowska Julita

    54.Kalkstein Natalia

    55.Kornacka Ewelina

    56.Wiśniewska Dominika

    57.Kowalski Damian

    58.Parulski Mateusz

    59.Ziółkowski Piotr

    60.Cieszkowski Michał

    61.Czyżyk Dawid

    62.Kuźniewski Marcin

    63 Mieszkowski Jarosław

 

       Rok szkolny 2010/2011

 

1.Justyna Kopczyńska

2.Zaborowska Ewelina

3.Wieszchowska Angelika

4.Wieszchowska Katarzyna

5.Zalewska Justyna

6.Rzadkewicz Marta

7.Cecelak Sylwia

8.Wróblewski Sławomir

9.Czyżyk Dawid

10.Schodowski Krzysztof

11.Kujawski Marcin

12.Kędzierski Jerzy

13.Kędzierski Sebastian

14.Dołkowski Piotr

15.Laskowski Dawid

16.Lemanowicz Edyta

17.Puszcz Karolina

18.Giszczak Damian

19.Witkowski Mateusz

20.Leśniewski Daniel

21.Bieniek Mateusz

 

 

22.Laskowski Piotr

23.Sobolewski Jacek

24.Gontarek Robert

25.Kowalewski Tomasz

26.Szymczak Arkadiusz

27.Jankowski Jarosław

28.Filipowska Wiesława

29.Nurkowska Magdalena

30.Ziółkowska Justyna

31.Walczak Paulina

32.Rakowska Katarzyna

33.Chabowska Agnieszka

34.Jakowska Izabela

35.Pątkowska Barbara

36.Gontarek Katarzyna

37.Rychlińska Agnieszka

38.Cieszkowska Sylwia

    39.Lewandowska Beata

    40.Brdak Karolina

    41.Tometczak Dawid

    42.Maciejewski Kamil

 

     43.Sajewski Cezary

    44.Kiernozek Paulina

    45.Jasińska Ewelina

    46.Świtalski Damian

    47.Jankiewicz Michał

    48.Ozimkiewicz Marcin

    49.Wróblewski Adam

    50.Meller Hubert

    51.Gołębiewski Adrian

    52.Mosakowski Krzysztof

    53.Ozimkiewicz Magdalena

    54.Rydzyńska Katarzyna

    55.Ziemlewicz Sylwia

    56.Cieszkowski Michał

    57.Kujawski Paweł

    58.Kapela Edyta

    59.Jankowska Katarzyna

    60.Zalewska Sylwia

    61.Bryk Daria

    62.Wiśniewska Dominika

 

 

       Rok szkolny 2009/2010

1.Grabowska Małgorzata

2.Daczko Karolina

3.Wieszchowska Angelika

4.Kłodawska Jolanta

5.Bieńkowska Magdalena

6.Bednarz Ewelina

7.Czyżyk Dawid

8.Kowalewski Tomasz

9.Tomczak Adam

10.Schodowski Krzysztof

11.Daczko Arkadiusz

12.Sajewski Cezary

13.Cieszkowski Michał

14.Bieniek Mateusz

15.Sobolewski Jacek

16.Laskowski Piotr

17.Jankowski Jarosław

18.Kujawski Marcin

19.Gołębiewski Adrian

20.Meller Marcin

21.Świtalski Damian

 

22.Jakubowska Justyna

23.Kurowska Angelika

24.Cichocka Aleksandra

25.Pleban Natalia

26.Chabowska Agnieszka

27.Jakowska Iza

28.Pątkowska Barbara

29.Kapela Edyta

30.Sobolewska Ewelina

31.Jankowska Katarzyna

32.Topolewski Łukasz

33.Lewandowski Radosław

34.Dąbrowski Konrad

35.Ozóg Artur

36.Kujawski Paweł

37.Cieszkowska Sylwia

38.Gontarek Katarzyna

    39.Rychliińska Agnieszka

    40.Meller Hubert

    41.Wróblewski Adam

    42.Tometczak Dawid

 

 

   43.Filipowska Wiesława

   44.Lewandowska Beata

   45.Brdak Karolina

   46.Kopczyńska Justyna

   47.Bieniek Monika

   48.Zaborowska Ewelina

   49.Gontarek Robert

   50.Jankiewicz Michał

   51.Maciejewski Kamil

   52.Nurkowska Magdalena

   53.Mosakowski Krzysztof

   54.Cecelak Sylwia

   55.Rzadkiewicz Marta

   56.Zaborowska Joanna

   57.Żuchińska Ewa

   58.Zalewska Justyna

   59.Ozimkiewicz Marcin

   60.Wieczorek Dorota

   61.Kiernozek Paulina

   62.Jasińska Ewelina

   63.Ulanowski Karol

   64.Maciejewska Iwona

 

 

       Rok szkolny 2008/2009

 

1.Grabowska Małgorzata

2.Daczko Karolina

3.Wieszchowska Angelika

4.Kłodawska Jolanta

5.Bojanowska Marta

6.Retajczyk Beata

7.Bieńkowska Magdalena

8.Kowalewski Tomasz

9.Gontarek Łukasz

10.Gontarek Robert

11.Redecki Łukasz

12.Sajewski Cezary

13.Cieszkowski Michał

14.Bieniek Mateusz

15.Sobolewski Jacek

16.Laskowski Piotr

17.Wróblewski Adrian

18.Ciemski Bartosz

19.Gołębiewski Adrian

 

 

20.Meller Marcin

21.Karolewska Magdalena

22.Jakubowska Justyna

23.Ziółkowska Dagmara

24.Cichocka Aleksandra

25.Załęski Tomasz

26.Jankowski Rafał

27.Kowalewski Piotr

28.Klimowski Jakub

29.Kapela Edyta

30.Sobolewska Ewelina

31.Jankowska Katarzyna

32.Topolewski Łukasz

33.Lewandowski Radosław

34.Dąbrowski Konrad

35.Ozóg Artur

36.Kujawski Paweł

37.Rudnicka Monika

38.Kotarska Anita

 

 

    39.Osiński Szymon

    40.Meller Hubert

    41.Wróblewski Adam

    42.Tometczak Dawid

    43.Mosakowski Krzysztof

    44.Lewandowska Beata

    45.Brdak Karolina

    46.Kopczyńska Justyna

    47.Bieniek Monika

    48.Maciejewska Iwona

    49.Bednarz Ewelina

    50.Tomczak Adam

    51.Szymczak Kamil

    52.Nurkowska Magdalena

    53.Leśniewska  Małgorzata

    54.Rosińska Joanna

    55.Kwiatkowski Michał

    56.Asztemborski Łukasz

    57.Żuchińska Ewa

 

 

       Rok szkolny 2007/2008

 

    1.Plichta Karolina

    2.Więckowska Agnieszka

   3.Szczutowska Anna

   4.Bojanowska Marta

   5.Ratajczyk Beata

   6.Szymczak Kamil

   7.Parulski Maciej

   8.Dąbrowski Konrad

   9.Gontarek Marcin

   10.Skirzyński Zbigniew

   11.Tomczak Adam

   12.Wróblewski Adrian

   13.Ciemski Bartosz

   14.Kapela Edyta

   15.Dwojakowska Anna

   16.Gołębiewski Adrian

   17.Kujawski Paweł

 

  

   18.Topolewski Łukasz

   19.Załęski Tomasz

   20.Kowalewski Piotr

   21.Kępczyński Paweł

   22.Klimowski Jakub

   23.Jankowski Rafał

   24.Kłodawska Jolanta

   25.Kłodawska Monika

   26.Meller Katarzyna

   27.Klonowski Paweł

   28.Lewandowski Radosław

   29.Osiński Hubert

   30.Wieszchowska Angelika

   31.Wieszchowska Joanna

   32.Asztemborski Łukasz

   33.Redecki Łukasz

   34.Kwiatkowski Michał

 

 

   35.Maciejewska Iwona

   36.Kępczyńska Emilia

   37.Gutfrańska Anita

   38.Zalewska Milena

   39.Bednarz Ewelina

   40.Sobolewska Ewelina

   41.Jankowska Katarzyna

   42.Chyżyńska Emila

   43.Grabowska Małgorzata

   44.Rudnicka Monika

   45.Śliwiński Mateusz

   46.Cecelski Patryk

   47.Ozóg Artur

   48.Kępczyński Marek

   49.Adamek Ewelina

   50.Meller Marcin

   51.Ulanowski Karol

 

 

       Rok szkolny 2006/2007

 

   1.Bojanowska Marta

   2.Bartnikowska Sylwia

   3.Szczutowska Anna

   4.Głowacka Katarzyna

   5.Plichta Karolina

   6.Więckowska Agnieszka

   7.Mrowińska Katarzyna

   8.Więckowski Andrzej

   9.Tetkowski Kamil

   10.Redecki Łukasz

   11.Kurowska Joanna

   12.Szczypecka Kinga

   13.Topolewski Łukasz

   14.Dąbrowski Konrad

   15.Kępczyński Paweł

   16.Kępczyński Przemek

   17.Gontarek Marcin.

 

   18.Laskowski Mariusz

   19.Skirzyński Zbigniew

   20.Śliwiński Mateusz

   21.Głowacka Wioletta

   22.Gzubicka Sylwia

   23.Zarębska Edyta

   24.Goczkiewicz Justyna

   25.Stańczak Rafał

   26.Jankowski Krzysztof

   27.Łemanowicz Bogdan

   28.Golacik Łukasz

   29.Gzubicka Marta

   30.Kłodawska Monika

   31.Meller Katarzyna

   32.Lewandowski Radosław

   33.Klonowski Paweł

   34.Parulski Adam

 

   35.Wieszchowska Joanna

   36.Kłodawska Jolanta

   37.Asztemborski Łukasz

   38.Kwiatkowski Michał

   39.Klimowski Jakub

   40.Załęski Tomasz

   41.Jankowski Rafał

   42.Grabowska Małgorzata

   43.Chyżyńska Emila

   44.Mazurowska Judyta

   45.Bąkowska Martyna

   46.Kowalewski Piotr

   47.Parulski Maciej

   48.Osiński Hubert

   49.Szymczak Kamil

   50.Ulanowski Karol

   51.Oleksiak Tobiasz

 

 

       Rok szkolny 2005/2006

   1.Sadecka Iza

   2.Kilanowska Monika

   3.Więckowska Agnieszka

   4.Plichta Karolina

   5.Karolewska Małgorzata

   6.Boruszewska Monika

   7.Mrowińska Katarzyna

   8.Szuliński Piotr

   9.Bloch Piotr

   10.Wasiak Dawid

   11.Klimowski Jakub

   12.Kędzierski Artur

   13.Kurowska Joanna

   14.Szczypecka Kinga

   15.Skirzyński Zbigniew

   16.Gontarek Marcin

   17.Laskowski Mariusz

   18.Kowalewski Piotr

   19.Więckowski Andrzej

   20.Asztemborski Łukasz

   21.Redecki Łukasz

   22.Załęski Tomasz

   23.Jankowski Krzysztof

   24.Jankowski Rafał

   25.Stańczak Rafał

   26.Malanowski Rafał

   27.Golacik Łukasz

   28.Parulski Adam

   29.Klonowski Paweł

   30.Lewandowski Radosław

   31.Wieszchowska Renata

   32.Wieszchowska Joanna

 

   33.Gzubicka Marta

   34.Kłodawska Monika

   35.Meller Katarzyna

   36.Lemanowicz Bogdan

   37.Kwiatkowski Michał

   38.Becmerska Monika

   39.Chmielewska Edyta

   40.Goczkiewicz Justyna

   41.Goczkiewicz Marzena

   42.Maciejewska Joanna

   43.Majerska Magda

   44.Bujak Ewa

   45.Leśniewska Paulina

   46.Zarębska Edyta

   47.Puszcz Krzysztof

   48.Kędzierski Paweł

 

 

       Rok szkolny 2004/2005

 

   1.Meller Mirosław

   2.Ptak Marcin

   3.Kłodawski Sławomir

   4.Brzeziński Marcin

   5.Szymański Grzegorz

   6.Wasilewski Krzysztof

   7.Stępiński Marcin

   8.Sugajski Marcin

   9.Topolewski Krzysztof

   10.Staniszewski Piotr

   11.Ruszkowalska Iwona

   12.Wróblewska Aneta

   13.Budzińska Kinga

   14.Karolewska Katarzyna

   15.Bagińska Magdalena

   16.Gzubicka Marta

   17.Wieszchowska Joanna

 

   18.Kłodawska Monika

   19.Wieszchowska Renata

   20.Sadecka Izabela

   21.Siwińska Anna

   22.Więckowska Agnieszka

   23.Banacka Dagmara

   24.Karolewska Małgorzata

   25.Bujak Ewa

   26.Majerska Magdalena

   27.Leśniewski Mateusz

   28.Bloch Piotr

   29.Klonowski Paweł

   30.Parulski Adam

   31.Puszcz Krzysztof

   32.Jankowski Krzysztof

   33.Kędzierski Paweł

   34.Golacik Łukasz

   35.Stańczak Rafał

   36.Więckowski Andrzej

   37.Kordulasiński Piotr

   38.Zarębski Łukasz

   39.Gontarek Marcin

   40.Laskowski Mariusz

   41.Skirzyński Zbigniew

   42.Malanowski Rafał

   43.Gzubicka Dominika

   44.Gzubicka Sylwia

   45.Zarebska Edyta

   46.Chmielewska Edyta

   47.Becmerska Monika

   48.Głowacka Wioletta

   49.Goczkiewicz Marzena

   50.Chabora Łukasz

 

 

       Rok szkolny 2003/2004

   1.Duplicka Monika

   2.Karolewska Katarzyna

   3.Prusak Katarzyna

   4.Berent Agnieszka

   5.Jeziórska Anna

   6.Sieradzka Karolina

   7.Karolewska Małgorzata

   8.Ruszkowalska Ilona

   9.Wróblewska Aneta

   10.Sulecka Małgorzata

   11.Wiśniewska Małgorzata

   12.Maciejewska Małgorzata

   13.Kilanowska Monika

   14.Kanigowska Justyna

   15.Sadecka Izabela

   16.Meler Mirosław

   17.Ptak Marcin

   18.Ziomek Grzegorz

   19.Wasielewski Krzysztof

   20.Topolewski Krzysztof

   21.Stępiński Marcin

   22.Brzeziński Marcin

   23.Szatkowski Jarosław

   24.Kłodawski Sławomir

   25.Szymański Grzegorz

   26.Pruśkiewicz Jacek

   27.Lewandowski Mariusz

   28.Budzińska Kinga

   29.Łasińska Milena

   30.Bagińska Magda

   31.Bagińska Anna

   32.Bujak Ewa

   33.Siedlecka Barbara

   34.Wieszchowska Renata

 

   35.Puszcz Krzysztof

   36.Kędzierski Artur

   37.Kędzierski Paweł

   38.Jankowski Krzysztof

   39.Sugajski Marcin

   40.Staniszewski Piotr

   41.Bujak Marek

   42.Więckowski Andrzej

   43.Osiński Jarosław

   44.Gajewski Kamil

   45.Kowalski Jan

   46.Chabora Łukasz

   47.Podkowski Artur

   48.Śliwiński Paweł

   49.Kitombo Kamil

   50.Wrzosek Łukasz

   51.Kordulasiński Piotr

 

 

       Rok szkolny 2002/2003

  

   1.Siedlecka Barbara

   2.Karolewska Katarzyna

   3.Duplicka Monika

   4.Kolczyńska Jolanta

   5.Prusak Katarzyna

   6.Bagińska Katarzyna

   7.Bagińska Anna

   8.Bagińska Magdalena

   9.Budzińska Kinga

   10.Szulc Mariola

   11.Gzubicka Dominika

   12.Bajson Marta

   13.Czaplińska Agnieszka

   14.Szymańska Katarzyna

 

   15.Jaworski Marcin

   16.Szatkowski Jarosław

   17.Szymański Grzegorz

   18.Chmielewski Dominik

   19.Wasielewski Krzysztof

   20.Olwert Kamil

   21.Skolmowski Krystian

   22.Ziomek Grzegorz

   23.Meler Mirosław

   24.Meller Przemysław

   25.Brzeziński Sławomir

   26.Brzeziński Marcin

   27.Kobuszewski Marcin

   28.Wierzchowski Mariusz

   29.Witkowski Piotr

   30.Topolewski Krzysztof

   31.Stępiński Marcin

   32.Kruk Damian

   33.Kępczyński Michał

   34.Bujak Marek

   35.Staniszewski Piotr

   36.Chabora Sławomir

   37.Sugajski Marcin

   38.Ptak Marcin

   39.Kłodawski Sławomir

   40.Zalewski Mariusz

   41Tokarski Przemysław

 

 

       Rok szkolny 2001/2002

 

   1.Laskowska Agnieszka

   2.Dramińska Anna

   3.Grabowska Monika

   4.Witkowska Dorota

   5.Siedlecka Barbara

   6.Karolewska Katarzyna

   7.Prusak Katarzyna

   8.Szymański Edward

   9.Szymański Grzegorz

   10.Ziomek Sylwester

   11.Szatkowski Jarosław

   12.Jaworski Marcin

   13.Ziomek Grzegorz

   14.Wasielewski Krzysztof

   15.Kobuszewski Marcin

 

   16.Brzeziński Sławomir

   17.Wierzchowski Mariusz

   18.Kłodawski Sławomir

   19.Brzeziński Marcin

   20.Ptak Marcin

   21.Wójcik Marcin

   22.Nowakowski Dawid

   23.Sugajska Małgorzata

   24.Stańczak Gabriela

   25.Duplicka Monika

   26.Kuźniewska Anna

   27.Kolczyńska Jolanta

   28.Meler Mirosław

   29.Meller Przemysław

   30.Gencel Marcin

   31.Leśniewski Artur

   32.Chmielewski Dominik

   33.Sugajski Marcin

   34.Staniszewski Piotr

   35.Chabora Sławomir

   36.Olwert Kamil

   37.Charzewski Łukasz

   38.Delius Małgorzata

   39.Skolmowski Krystian

   40.Bukowski Paweł

   41.Czapski Piotr

   42.Czajkowski Arek

   43.Kowalewski Michał

   44.Gołębiewski Radek

 

 

 

szablony